MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bust 10559429

nr 1055 9429

BUST

2 pcs, plaster, height: 21-45, wear, damages.

2 st, Gips, höjd: 21-45

Condition: slitage, skador

800

SEK 400

Monday September 12 2016
at 18:11:41